Grécko: Kos
Informácie o destinácii Kos
Hotel Gaia Royal ****
od 697,00 EUR

Poloha: asi 5 km od rybárskej dediny Mastichari s tavernami, obchodmi a barmi je postavený rozsiahly luxusný hotelový komplex Gaia Royal. Tvorí ho hlavná budova a niekoľko dvojposchodových bungalovov, ktoré spolu vytvárajú malú samostatnú dedinku. Od dlhej piesočnatej pláže je hlavná budova vzdialená len 100 m. Celý komplex zdobí upravená záhrada. Štýlové bazény pre dospelých či deti, vsadené medzi jednotlivé budovy, umožňujú hosťom, aby za osviežením nemuseli prechádzať cez celý areál. Moderná recepcia, lobby bar s ratanovým sedením a vkusnými doplnkami navodia atmosféru luxusu a pohodlia.

Ubytovanie: moderne zariadené 2-lôžkové izby s možnosťou prístelky a rodinné izby s oddelenou spálňou pre 4-5 osôb majú klimatizáciu, TV/SAT, rádio, kúpeľňu/ WC, fén, telefón, balkón alebo terasu s výhľadom do areálu.

Vybavenie: v hlavnej budove je vstupná hala s recepciou, lobby, trezor (za poplatok), TV kútik, reštaurácia s terasou, hlavný bar, minimarket. V záhrade sú 3 veľké bazény so sladkou vodou s oddelenou časťou pre deti, lehátka a slnečníky pri bazéne zadarmo (na pláži za poplatok), 2 snack bary pri bazéne. Hosťom hotela sú k dispozícii aj tenis, plážový volejbal, basketbal, minifutbal alebo biliard (za poplatok). Deti sa určite zabavia na detskom ihrisku alebo v miniklube a váš pobyt spestria denné a večerné animačné programy (v nemeckom jazyku).

Stravovanie: All inclusive

All inclusive: americké raňajky (07,30-10,00), obed (12,30-14,30) večera (19,00-21,00) formou bufetu; večera pre deti (18,00-19,00) formou bufetu; počas jedál sú podávané miestne nealkoholické nápoje a miestne pivo a víno; ľahké občerstvenie – snack (11,00-16,00) zmrzlina pre deti (11,00-17,00); poobedňajšia káva/zákusok (16,00-17,00); miestne alkoholické nápoje – ouzo, pivo, víno, brandy a nealkoholické nápoje, káva, čaj (10,00-23,00) – všetky nápoje po 23,00 hod. sú platené; tenis, stolný tenis, basketbal, volejbal, plážový volejbal

Náš názor:obľúbený hotel zo siete Gaia s kvalitnými službami je ideálny tak pre páry ako aj rodiny s deťmi. Objavíte ho v susedstve hotela Princess of Kos.


Partner: Aeolus
Zľava 3% pre držiteľov Cruiser Club Card
 
Eurokalkulačka
EUR
SKK
1 EUR = 30,1260 SKK