Tunisko: Monastir
Informácie o destinácii Monastir
Hotel Saadia***
od 631,00 EUR

Poloha

Hotel situovaný neďaleko od pláže a vzdialený pár kilometrov od mesta Ruspina. Od letiska v Monastire ho delí vzdialenosť iba 3 km.

Ubytovanie

K vybaveniu izieb patrí aj SAT TV, balkón/terasa, trezor (na vyžiadanie). V každej izbe sa nachádza sociálne zariadenie - vaňa/WC.

Vybavenie a služby hotela

Priestranná vstupná hala s recepciou, reštaurácie, snack bar a nočný bar. V hoteli sa nachádza aj kaviareň, kaderník a obchodík s rozličnými suvenírmi.

Stravovanie

Polpenzia -raňajky a večere podávané formou švédskych stolov, možné je dokúpiť si all inclusive - raňajky, obedy a večere formou švédskych stolov, občerstvenie počas dňa a konzumácia nealkoholických a alkoholických nápojov miestnej výroby.
 
Pláž

K hotelu patrí piesočnatá pláž, ktorá je vzdialená iba pár metrov. Slnečníky, lehátka a osušky sú k dispozícii bez poplatkov.

Bazén

Hotel ponúka svojím klientom aj možnosť využívať 2 bazény, 1 bazén pre dospelých a 1 pre deti.

Športové aktivity

Možnosť využiť niektorú z ponuky športových aktivít - volejbal, minigolf, tenis, stolný tenis, biliard a aj videohry. Pre dospelých pripravuje animačný tím rôznorodé programy.

Názor CK 

Pekný hotel v arabskom štýle je známy svojimi kvalitnými službami a ochotným personálom. Je zárukou príjemnej dovolenky pre všetky vekové kategórie.


Partner: Best reisen
Zľava 3% pre držiteľov Cruiser Club Card
 
Eurokalkulačka
EUR
SKK
1 EUR = 30,1260 SKK