Turecko: Side
Informácie o destinácii Side
Hotel Asteria Sorgun De Luxe *****
od 564,00 EUR

Poloha: hotel sa nachádza vo východnej časti Sorgun, asi 4 km od centra Side. Vybavenie zariadenia/ďalšie služby. Príjemný hotel má priestrannú vstupnú halu s recepciou, lobby

bar, hlavnú reštauráciu, 3 a´la carte reštaurácie (turecká, taliansku a rybia), rôzne bary a obchodíky, diskotéku. Vo veľkej záhrade je bazén s toboganmi a barom. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové uteráky sú pri bazéne zdarma. Masáže, biliard, internet, elektronické hry sú za poplatok. Tím animátorov organizuje zábavné programy počas dní i večerov.

 

Ubytovanie: vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prís-teliek (poschodová posteľ) majú kúpeľňu s WC, klimatizáciu (centrálnu), SAT TV, telefón, sušič na vlasy, minibar (denne plnený nealkoholickými nápojmi), trezor (zdarma) a balkón. Rodinné izby pozostávajú z dvoch prepojených miestností.

 

Strava: Ultra all inclusive.Raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, neskoré kontinentálne raňajky, poobedňajšie snacky, káva, čaj a koláčiky, polnočný snack, jedna večera v jednej z a´la carte reštaurácií (na základe rezervácie), zmrzlina v bare pri bazéne (13:00-16:00), turecké palacinky v Nomádskom stane. Miestne nealkoholické, alkoholické a niektoré

importované nápoje v čase určenom hotelom. Športové aktivity: tenis (tvrdý povrch, osvetlenie za poplatok), stolný tenis, plážový volejbal, fitnescentrum, aerobic, gymnastika, bocca, vodný aerobic.  Turecké kúpele, sauna.

 

Pre deti: Bazén s toboganmi, ihrisko, miniklub (4-11 rokov), animácie, postieľka.

 

Pláž: hotel má širokú piesočnatú pláž s pozvoľným vstupom do mora. Možnosť slnenia aj na širokom móle s plážovým barom. Ležadlá, slnečníky, matrace a plážové uteráky sú zdarma. Ponuka vodných športov na pláži za poplatok.


Partner: Satur
Zľava 3% pre držiteľov Cruiser Club Card
 
Eurokalkulačka
EUR
SKK
1 EUR = 30,1260 SKK