Chorvátsko: Baška Voda
Informácie o destinácii Baška Voda
Penzión Knezovič***
od 276,00 EUR
POLOHA: V jednom z najkrajších letovísk na preslávenej Makarskej riviére – BAŠKE VODE priamo v centre mestečka. Baška Voda je od Makarskej vzdialená len 8 km.

POPIS:
Letovisko Baška Voda leží v kľudnej zátoke. Na jednej strane letoviska je krištáľovo čisté more, na druhej skalný masív Biokovo, ktoré tomuto mestečku vytvára jedinečnú prírodnú scenériu. Príjemný, rodinný dvojposchodový penzión ponúka ubytovanie v izbách, ktoré nie sú identické, čo sa týka situovania v dome. Na prízemí sa nachádza vstupná miestnosť s aperitív barom a recepciou. Súčasťou penziónu je pekná klimatizovaná reštaurácia so slnečnou terasou, kde sa podávajú raňajky a večere. Parkovanie je možné v okolí penziónu za poplatok. Od nádhernej štrkovo- kamienkovej pláže je vzdialený asi 100 m. Ležadlá a slnečníky je možné si prenajať na pláži za poplatok.

UBYTOVANIE: Útulne zariadené, klimatizované 2-lôĎkové izby s možnosťou jednej alebo až dvoch prísteliek, majú kúpeľňu so sprchou/WC, SAT TV (niektoré izby len lokálnu TV). K dispozícii sú aj väčšie rodinné izby, ktoré pozostávajú z dvoch miestností (za príplatok). Časť izieb má aj balkón (za príplatok).

STRAVA: Polpenzia, raňajky sú formou bufetu a večere sú s obsluhou formou výberu z troch menu a šalátový bufet.

ŠPORT A ZÁBAVA: Ihrisko na basketbal, volejbal, hádzanú, nohejbal, stolný tenis, bocca a vodné športy na pláži. Diskotéka, hudobné bary na pláži v mestečku Baška Voda.


Partner: Globtour Seneca
Zľava 3% pre držiteľov Cruiser Club Card
 
Eurokalkulačka
EUR
SKK
1 EUR = 30,1260 SKK